V Ý Z V A na predkladanie ponúk

1. Názov verejného obstarávateľa:                    ZŠ Tulipánová 1, Nitra 94901  37865609

Kontaktná osoba:                                                PaedDr. Marika Sailerová

Tel.číslo                                                                  037/7417106

e-mail l                                                                  riaditel@zstulipanova.sk

adresa hlavnej stránky  obstarávateľa :          www.zstulipanova.sk

2. Názov zákazky

Zakúpenie stroja do ŠJ  univerzálny robot RM 60 H + príslušenstvo

3. Predpokladaná hodnota zákazky v EUR       4 900 €  s DPH

Predpokladaná hodnota zákazky bola stanovená na základe celkových skutočných nákladov rovnakej alebo porovnateľnej služby.

4. Opis predmetu

Pracovný stroj do školskej jedálne – univerzálny robot označenie RM 60 H + prídavné  zariadenia – mlynček na mäso  a strúhač zeleniny

5. Druh zákazky

Zákazka s nízkou hodnotou na tovar

6. Výsledok verejného obstarávania

Písomná objednávka

7. Hlavné podmienky financovania a platobné dojednania

Predmet zákazky bude financovaný z rozpočtu verejného obstarávateľa. Zmluvnú cenu uhradí verejný obstarávateľ úspešnému uchádzačovi bezhotovostným platobným stykom. Splatnosť faktúry je 30 dní od jej preukázateľného doručenia verejnému obstarávateľovi. Platobná povinnosť verejného obstarávateľa sa považuje za splnenú v deň, keď bude z jeho bankového účtu poukázaná príslušná platba na účet úspešného uchádzača. Verejný obstarávateľ neposkytuje preddavok, ani zálohovú platbu.

8. Kritériá na vyhodnotenie ponúk

Referencie , cena , termín dodania tovaru , servis.

9. Lehota na predkladanie ponúk

27.4.2018 do 15.00. hod

10. Miesto a spôsob predloženia ponúk

Ponuky je možné predkladať v elektronickej alebo v listinnej podobe na adresu obstarávateľa

riaditel@zstulipanova.sk    alebo  sladeckova@zstulipanova.sk     alebo  písomne na adrese                 ZŠ Tulipánová 1, Nitra 94901

11. Dátum zaslania výzvy na predkladanie ponúk:

13.4.2018

12. Informácia o vyhodnotení ponúk

Verejný obstarávateľ po vyhodnotení ponúk bezodkladne informuje o vyhodnotení ponúk všetkým uchádzačom, ktorých ponuky sa vyhodnocovali v listinnej a elektronickej podobe. Verejný obstarávateľ úspešného uchádzača bude kontaktovať telefonicky ihneď po vyhodnotení.