Aktuálne projekty

Učíme sa v prírode alebo náučný chodník „3P - Poznám. Poznáš? Poznávajme!“

Projekt sa realizoval s  finančnou podporou rozvojového projektu MŠVVaŠ Enviroprojekt 2020 v júni až novembri 2020 so spoluúčasťou školy. Grantovou témou rozvojového projektu bola ochrana biodiverzity v areáli školy.

Našim cieľom bolo dokončenie revitalizácie školskej záhrady a areálu školy po rekonštrukciách pavilónov, dostavbe nového pavilónu a telocvične. Budovali sme stanovištia náučného chodníka a  v novembri 2020 sme vysadili v areáli 30 stromov.

Náučný chodník aj s informačnými tabuľami predstavíme našim žiakom, rodičom a priaznivcom školy na jar 2021. Bude slúžiť pre učiteľov a žiakov na vyučovanie v prírode a bude prístupný aj rodičom a návštevníkom školy. Zatiaľ si môžete pozrieť Sprievodcu náučným chodníkom  aspoň virtuálne tu: stanovistia.pdf

Riaditeľka ZŠ: riaditel@zstulipanova.sk

Zástupkyňa pre I. st.: laurincikova@zstulipanova.sk