Spolu múdrejší 3

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR vyhlásilo výzvu na predkladanie žiadostí o poskytnutie finančných prostriedkov na program doučovania „Spolu múdrejší 3“ na mesiace január až jún 2022, do ktorej sa zapojila aj naša škola.

Cieľom výzvy je podpora pre tie základné školy, ktoré budú prostredníctvom kvalitného a dostupného doučovania svojich žiakov, vytvárať podmienky na zlepšovanie ich vedomostí a zručností v hodinách mimo vyučovania v stanovenom rozsahu.

Aj naša škola sa dostala medzi vybrané školy v rámci Plánu obnovy a odolnosti SR, čomu sa veľmi tešíme.

Všetkým žiakom, ktorí myslia na svoju budúcnosť, chcú zlepšiť svoje vedomosti, využiť čas zmysluplne, chopiť sa šance na zlepšenie, prípadne dobehnúť zameškané, prajeme veľa úspechov a príjemné chvíle strávené cestou za vzdelaním.