Navigácia

 • FLL tím v akcii

  Aj tento rok sa naši žiaci zapojili do svetovej robotickej súťaže First Lego League. Okrem programovania robota cez prekážky, museli zdolať aj inovačný projekt. Tento rok bol zameraný na pohyb a šport. Diskutovali s trénerom Mesárošom, s p. riaditeľkou, ale aj s olympionikom Matejom Tóthom. Na súťaži získali pekné 10. miesto. Gratulujeme!

 • Organizácia od 10.5.2021

  Od 10.5.2021 sa menia niektoré usmernenia. Adaptačné obdobie žiakom končí 7.5.2021. Rozvrh hodín pre všetky ročníky je uskutočňovaný podľa platného a schváleného rozvrhu hodín zo septembra 2020. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Organizácia od 10.5.2021.doc

 • Deň Európy

  Deň Európy (9. mája) je oslavou mieru a jednoty v Európe. V tento deň si pripomíname výročie historickej Schumanovej deklarácie. Robert Schuman, francúzsky minister zahraničných vecí, vo svojom prejave prednesenom v Paríži v roku 1950 navrhol novú podobu politickej spolupráce v Európe, ktorá by zabránila vojnám medzi európskymi národmi. Každoročne si spomenieme na tento sviatok. Tento týždeň si siedmaci zmerali svoje sily na GEO, kto má najlepšie vedomosti o EÚ. Víťazovi gratulujeme.

 • Olympijský MIGIkemp 2021

 • Podpisovanie prihlášok do 1.ročníka

  Vážení rodičia,

  Opätovne pripomíname, že podpisovanie prihlášok do 1.ročníka je už v týchto dňoch aktuálne. V prípade, že sa nebudete môcť v daných termínoch dostaviť, dohodnite si, prosím, nový termín na tel. čísle  0904 428 516.

  Ďalšie dôležité informácie k podpisu prihlášky:

            Podpisovanie prihlášky jedným rodičom bude v dňoch 4.-5.5. 2021 v čase od 8,00 -15,00 hod pred budovou pavilónu D (hlavný pavilón) bez prítomnosti dieťaťa za dodržania pandemických opatrení

  ·         Druhý rodič potvrdí svoj súhlas písomným vyjadrením (v prílohe) alebo vyjadreným súhlasom formou mailu,  ktoré treba vytlačené priniesť.

  ·         Na overenie údajov v prihláške je potrebný rodný list dieťaťa a občiansky preukaz zákonného zástupcu

  ·         Rozhodnutia o prijatí dieťaťa do školy budú vydávané najneskôr do 15.júna 2021

   

  Teší nás, že ste si vybrali našu školu!

  S pozdravom,

  PaedDr. Mária Sailerová

  Riaditeľka ZŠ Tulipánová, Nitra

   

 • AIESEC ANJ hravou formou

 • Organizácia vyučovania od 3.5.2021

 • Napíš nám! Sme tu pre Teba.

  Sme presvedčení, že pomoc musí dostať každý, keď sa cíti zmätený, slabý, nešťastný, sklamaný a sám. Psychologickú pomoc poskytujeme nonstop, bezplatne a anonymne prostredníctvom chatu a emailu. Robíme ťažkú, no pre nás najkrajšiu prácu na svete. Viac na stránke https://ipcko.sk/.

 • Ako z krízy von - workshop

 • Návrat detí (5. - 7. ročníka) do školy

  Návrat detí (5. - 7. roč.) do školy bude 26.4.2021 (pondelok). Základné informácie nájdete v týchto dokumentoch:

  Obnovenie výchovno - vzdel. procesu pre 5. - 7. ročník.pdf

  Organizácia od 26.4.2021.doc

  Žiaci budú vzdelávaní podľa upraveného rozvrhu, ktorý nájdete na EDUpage školy. Zároveň je každý rodič povinný vypísať online čestné prehlásenie cez svoje konto na EDUpage. Návody nájdete TU.

  Školy sa prepínajú na regionálne covid automaty. Najaktuálnejšie informácie môžete sledovať aj na stránke ministerstva TU. Jednotlivé stupne covid automatu a obmedzenia nájdete TU.


 • Vstup do prevádzok, zamestnania a školy podľa COVID automatu

  Vyhlášku, ktorá upravuje vstup osôb do priestorov prevádzok, vrátane škôl a školských zariadení a priestorov zamestnávateľa, nájdete tu. Bola prijatá v zmysle uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 160 zo 17. marca 2021. Prehľad najdôležitejších zmien nájdete tu.

 • Zápis do 1. ročníka

  Milí rodičia budúcich prváčikov. Od dnes môžete svoje dieťa prihlásiť na štúdium na našej škole elektronicky. V prípade, ak zákonný zástupca nemá možnosť zapísať svoje dieťa elektronicky, bude v škole pripravený zápisný lístok v papierovej forme (od 12. 4. 2021 do 16. 4. 2021). Čo by ste mali vedieť ako rodič budúceho prváčika? Nájdete tu: Dôležité informácie k zápisu do 1.roč. ZŠ.doc

  ​​​​​​​Viac informácií k samotnému zápisu a elektronickú prihlášku nájdete tu.

 • Darovanie 2% pre našu školu - Vaše deti

  Viac informácií, ako aj tlačivo, nájdete TU. 

 • Nástup do školy

  Vážení rodičia. Rozhodnutím ministra školstva zriaďovateľ našej školy Mesto Nitra obnovuje dňom 19.4.2021 vyučovanie v základných školách v končiacich ročníkoch na druhom stupni ZŠ. V ostatných ročníkoch na druhom stupni ZŠ pokračuje vyučovanie  dištančnou formou, prípadne prezenčne pre skupiny 5 žiakov + 1 vyučujúci, ak podmienky neumožňujú prístup k dištančnému vzdelávaniu. Viac sa dočítate v prílohách.

  Rozhodnutie - Mesto Nitra.pdf

  Manuál - PC verzia.docx

  Manuál - Mobilná verzia.docx

  Organizácia od 19.4.2021.doc

  Plán adaptačného obdobia vzdelávania žiakov.pdf​​​​​​​

  Dodatok - respirátory.docx

 • Deň Zeme sa blíži...

  Budúci týždeň oslávime už 51. výročie Dňa Zeme. Už vyše 50 rokov si pripomíname, ako ničíme našu planétu. Snažíme sa budúcim generáciám vštepovať, aby si vážili našu Zem, lebo druhú nedostaneme. Naši žiaci sa úspešne zapájajú do viacerých environmentálnych projektov a výziev v našej škole. Niektoré nás ešte len čakajú ako Envirootázniky (súťaž) alebo EKOTOPFILM a do niektorých sa už stihli zapojiť. Piataci si vyrobili vlastné nástroje na pozorovanie javov v atmosfére. Dokázali tak skúmať počasie. Rozprávali sme si o klimatických zmenách a za čo všetko môže človek. Nie nadarmo sa hovorí, že správaj sa k planéte tak, akoby si ju mal požičanú od svojich detí. A čo je lepšie ako začať od seba? Recykluj, šetri vodou, zasaď strom, choď pešo alebo bicyklom, daj stop plastom, použi radšej sklo,... Iba spolu dokážeme urobiť náš svet krajší.

 • Výhercovia výzvy #inspirujknihou si prevzali výhry!

  Výhercovia výzvy #inspirujknihou si prevzali výhry! Štyria hlavní výhercovia si prevzali poukážky od Martinus na nákup nových kníh a všetkých ostatných zúčastnených potešili praktické detektívne záložky. Pevne veríme, že čitateľské nadšenie nekončí spolu s marcom - mesiacom knihy. Pripravujeme totiž pre vás ďalšiu knižnú aktivitu

 • VYŽREBOVANIE VÍŤAZOV SÚŤAŽE #inspirujknihou

  Mesiac knihy sme oslávili ako inak - knihami. Do našej výzvy #inspirujknihou sa zapojila väčšina školy. Žrebovanie výhercov prebehlo na FB školy. Výhercom srdečne gratulujeme! Výhry obdržia v škole hneď ako to bude možné. Ostatným zúčastneným ďakujeme za veľmi inšpiratívne návrhy. Inšpirácii na nové knihy bolo neúrekom a my veríme, že i vďaka tejto výzve si každý nájde nejakú novú knižku, s ktorou unikne do sveta fantázie a dobrodružných príbehov. A nielen v marci - mesiaci knihy!

 • Svetový deň Downovho syndrómu

  To, že je niekto iný, je úplne normálna vec. Iný častokrát znamená tiež jedinečný. V našom prípade je to aj niekto výnimočný. A preto sme sa rozhodli v 5.C osláviť 21. marca Svetový deň Downovho syndrómu ponožkovou výzvou. Ďakujeme všetkým spolužiakom a pani učiteľkám, ktoré sa k nám pridali.

 • Prednáška o duálnom vzdelávaní pre žiakov 8. ročníka

  Žiaci ôsmeho ročníka absolvovali zaujímavú aktivitu – online prezentáciu systému duálneho vzdelávania, ktorú organizuje Štátny inštitút odborného vzdelávania v rámci národného projektu „Duálne vzdelávanie a zvýšenie atraktivity a kvality odborného vzdelávania a prípravy“. Cieľom tejto aktivity bolo objasniť systém duálneho vzdelávanie žiakom, oboznámiť ich s firmami a školami, ktoré sú do duálneho vzdelávania zapojené a nabúrať mýty o duálnom vzdelávaní. Informácie, ktoré žiaci získali, im umožnia lepšie sa orientovať pri výbere budúceho povolania. Viac sa dozviete tu: NR - Dual 2021.pptx

 • Sčítanie 2021

  15. 2. 2021 – 31. 3. 2021

  Obyvateľ sa elektronicky sčíta sám.

  Deti do 18 rokov sčítajú rodičia alebo ich zákonný zástupca, pri prihlásení do formulára sa zadáva rodné číslo dieťaťa. Vážení obyvatelia, pomôžte so sčítaním sa svojim príbuzným alebo blízkym, ktorí si nevedia poradiť s elektronickým sčítaním, ak Vás o to požiadajú. Urobiť tak môžete na stránke https://www.scitanie.sk/ .

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola, Tulipánová 1, 949 01 Nitra
  Tulipánová 1
  949 01 Nitra
  Slovenká republika

 • 0904428516
  Riaditeľka ZŠ: riaditel@zstulipanova.sk

  +421 37 7417106
  Zástupkyňa pre I. st.: laurincikova@zstulipanova.sk

  +421 37 7417106
  Zástupca pre II. st.: zastupca59@zstulipanova.sk

  +421 37 6533189
  Tajomníčka: zuzana.sestakova@zstulipanova.sk

Fotogaléria